Zespół MADAM z Rzeszowa
facebook

Odwiedzono razyNasze atrakcje

Zabawy i konkursy weselne

Nasz zespół zawsze stawia sobie za zadanie nie tylko napędzanie imprezy muzyką, ale także niesamowitą dawką wyszukanego humoru. Członkowie zespołu to prawdziwi wodzireje, którzy poprowadzą Państwa imprezę tak, by wszyscy goście mieli okazję się zintegrować i wspólnie bawić do białego rana, a wychodząc z przyjęcia mieć pełno wspomnień niezapomnianych wrażeń.Biesiada

Szybka zmiana... i już! Nasi uzdolnieni multiinstrumentaliści wychodzą do gości proponując wspólną ucztę dla śpiewu. Goście, przy dźwiękach akordeonów, saksofonu i bębna marszowego mają okazję wykazać się swoim talentem wokalnym integrując się z całym towarzystwem. Wspólny śpiew zawsze sprzyja "rozkręceniu" imprezy.The Beatles - na żywo !!

To już 50 lat odkąd dźwięki muzyki autorstwa zespołu z Liverpoolu bawią i fascynują. Nasz zespół na moment zmienia swe oblicze oferując gościom mini koncert przy utworach the Beatles. To potrafi pobudzić gości do istnego szaleństwa. Tak więc.. światło, muzyka, akcja!!Imprezy dla gości z zagranicy

Coraz częściej zdarza się, że wśród towarzystwa zaproszonego na przyjęcie są osoby nie znające języka polskiego. W składzie naszego zespołu jest absolwent filologii angielskiej, który bez problemu przetłumaczy wszystkie "zawiłe" instrukcje zabaw lub też na życzenie poprowadzi całość imprezy w języku angielskim.Baciary !

Zespół MADAM posiada "wiele twarzy". Jedna z nich to odsłona godna prawdziwych zawadiaków. Czarne berety, szerokie szelki, to świetny pomysł na ubarwienie Państwa przyjęcia. Połączenie tego wizerunku ze składanką utworów Baciarów i Bajerantów poruszy do tańca każdą, nie tylko góralską, nóżkę.Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty.

Gramy wyłącznie na żywo!!!

Ostatnia aktualizacja: 07-02-2018 09:26:32

Copyright © 2009 Madam
Projekt: MStudio.r-ce.net - Marcin Przywara