Zespół MADAM z Rzeszowa
facebook

Odwiedzono razyCzterech muzyków stanowiących zespół

Adam

Basista, wokalista, to bardzo kreatywna postać, w zespole jego umiejętności połączenia śpiewu z grą na basie pozwala na niezwykle ciekawe rozwiązania, zarówno strefie muzyki jak i aranżacji różnych zabaw, co pozwala na stworzenie doskonałej atmosfery pomiędzy publiką, a zespołem.

Darek

Perkusista, absolwent szkoły muzycznej I stopnia, wokalista, jego wokal w połączeniu z brzmieniem drugiego wokalisty tworzy niezwykłe współbrzmienia, w zespole łączy element gry z rolą wodzireja, jego pomysłowość w zakresie prowadzenia zabaw potrafi pobudzić publikę do wspaniałej zabawy.

Marcin

Obsługa instrumentów klawiszowych, to także absolwent Szkoły Muzycznej I oraz II stopnia oraz wydziału Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Doświadczenie tego muzyka w zakresie obsługi imprez okolicznościowych pozwala zespołowi połączyć w swej muzyce nie tylko wpływy tradycji, ale i nowoczesności.

Piotrek

Saksofonista, absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia w sekcji fortepianu, absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia w sekcji saksofonu. Umiejętności tego muzyka, wyniesione z wykształcenia muzycznego, pomagają zespołowi w tworzeniu własnych aranżacji licznych utworów.


Skład zaprezentowany powyżej to obecny stan zespołu, w jakim prowadzimy obsługę muzyczną imprez.Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty.

Gramy wyłącznie na żywo!!!

Ostatnia aktualizacja: 07-02-2018 09:28:44

Copyright © 2009 Madam
Projekt: MStudio.r-ce.net - Marcin Przywara